Değerli Velilerimiz/Öğrencilerimiz,

Bir önceki mesajımızda da belirttiğimiz gibi, dünyada yaşanan Coronavirüs salgını nedeniyle 2019-2020 öğretim dönemimizi 16 Mart itibariyle zorunlu olarak sonlandırmıştık.

Bizim gibi Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı muhtelif kurslar da Özel Öğretim Kurumlar Kanununa tabidir ve alınan tüm kararlar bizleri de bağlamaktadır.

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya SELÇUK ve Özel Okul Dernekleri temsilci Başkanları arasında yapılan görüşme sonunda “Özel Eğitim Kurumları velileri ile yaptıkları sözleşmelerin gereği olan yüz yüze eğitimi okullar açıldıktan sonra tamamlayacaklardır. Hiç kimsenin hak kaybı olmayacaktır.”  kararı alınmış ve basın açıklaması yapılmıştır.

Daha önce, 1 Ekim 2019 tarihinde başlayan ve 17 Mayıs 2020 tarihleri arasında 32 hafta olarak planlanan ve kurs ödemeleri buna göre belirlenen öğretim dönemimiz, 31 Mart 2020 tarihinde 24 hafta olarak tamamlanmıştır. Bu şekilde, Nisan ve Mayıs aylarında eğitim devam edemeyeceği için kurs ödemeleri de yapılmayacaktır.

Yapılamayan son iki hafta dersleri, hayatın normale dönmesi ile birlikte yapılacaktır. Öğretmenlerimizin Mart ayı ücretleri tam ay üzerinden yapılmıştır ve henüz Mart ayı ödemelerini gerçekleştiremeyen değerli veli ve öğrencilerimizden ödemelerini aşağıdaki hesaba yapmalarını rica eder gösterdikleri anlayış için teşekkür ederiz.

Sağlıklı günlerde tekrar görüşebilmek dileğiyle,

Saygılarımızla,
Özel Etüt Müzik Kursu

HESAP BİLGİLERİ
Garanti Bankası Koşuyolu Şubesi
TR72 0006 2001 0160 0006 2983 75
Etüt Sanat Yapım ve Eğitim Ltd.Şti.